Новини

Suffolk презентував косарку Maxam 3-в-1

6 Червня 2018 157

Suffolk_0Farm_Machinery_Maxam_Wilter
Універсальний трактор 3-в-1 від Suffolk Farm Machinery
profi.co.uk

Британський дистриб’ютор техніки Suffolk Farm Machinery презентував нову машину, виготовлену в Новій Зеландії, яка поєднує в собі робочі характеристики дискової косарки, зручність машини для зрізання бадилля і ворушилок для сіна.

Про це повідомляє profi.com

Косарка Maxam + розкидач Wilter виготовлені компанією Farm Gear. Моделі шириною 2,5 м та 3,3 м, можливо, є новими для Великобританії та Ірландії, проте вони вже використовуються на тисячах господарств у Новій Зеландії.

Головною особливістю моделі є розкидач Wilter і ріжучі пластини. Зубчасті ротори розкидача Wilter мають всі переваги роторних ворушилок для сіна, вони розташовані на окремій рамі, яка прикріплюється ззаду косарки Maxam. Ці ротори повертаються на низькій швидкості, «знімають» матеріал з ріжучих барабанів і відкидають його назад.

Більш важкий вологий матеріал довше опускається на землю, ніж суха трава, отже, він опиняється зверху, що сприяє більш рівномірному просиханню. Новий імпортер говорить, що ротори Wilter можна швидко зняти, що дозволяє Maxam косити і складати у валки, а з додатковим обладнанням, вона може працювати і як машинка для зрізання бадилля.

Машина призначена для роботи на малих та середніх тваринницьких господарствах, вона має просту трансмісію з ремінним приводом від ВВП.

Модель шириною 2,5 м коштує від £8,000, вимоги по потужності складають близько 70 к.с.



Радимо почитати