Новини

Сільське господарство — найбільш травмонебезпечна галузь

6 Червня 2018 122

BezpekaPrazi
Дотримання безпеки праці
lubomllis.at.ua

Представники полтавського соцстраху інформують громадськість, що однією з найбільш травмонебезпечних галузей за останні 7 років була і залишається сільськогосподарська.

Про це повідомляє np.pl.ua.

Разом з тим, за 1 квартал 2018 р. рівень травматизму на сільськогосподарських підприємствах в порівнянні з аналогічним періодом минулого року знизився.

Минулого року найбільше травм траплялося під час проведення робіт по посіву зернових, а також збиранню кормових культур.

Виробничі травми найчастіше трапляються серед трактористів. Це стосується в рівній мірі як великих сільгосппідприємств з новою технікою, так і орендних чи фермерських господарств, де продовжують використовувати застарілі машини, технічний ресурс яких вичерпаний. До того ж польові механізовані виробничі процеси із застосуванням сільськогосподарської техніки потрібно розглядати, як роботи з підвищеною небезпекою. Крім того трактористові доводиться працювати понад нормований час, у темний час доби, на віддалених полях, схилах, за не сприятливих погодних умов, постійно зазнаючи негативного впливу високих рівнів вібрації, шуму, температурних перепадів та інших чинників, що приводять до стомлення.

Не останнє місце при проведенні польових робіт мають заходи піротехнічної безпеки. Адже до цього часу зустрічаються на полях небезпечні вибухонебезпечні предмети.Радимо почитати