Новини

Kubota презентує оновлену серію тракторів MGX

5 Червня 2018 601

Kubota_MGX_IV
Трактор Kubota MGX-IV
assets.fwi.co.uk

Компанія Kubota вдосконалила свої трактори та представила оновлену серію MGX-IV, яка замінила існуючу MGX-III.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Нові моделі оснащені чотирьохциліндровим 3,7-літровим двигуном Kubota V3800 або більшим шестициліндровим 6,1-літровим V6108. Вони також мають нову кабіну, панорамне вікно, подвійні телескопічні дзеркала, а панель управління розміщена по праву сторону від водія.

Зовні новинки дуже схожі з більшими тракторами M7002, які були представлені у Великобританії на цьогорічній виставці Lamma, зокрема, вони мають схожий дизайн капоту й передньої частини машини.

Серія має 5 моделей, які оснащені восьмиступінчастою трансмісією з силовим перемиканням передач, що має 24 швидкості переднього і заднього ходу та автоматичним режимом з можливістю перемикання передач без зчеплення.

Вантажопідйомність заднього навісного пристрою становить 6100 кг з гідравлічним насосом продуктивністю 143 л/хв. В компанії стверджують, що він достатньо потужний для роботи з важким обладнанням, а управляти потоком можна прямо з кабіни.

На передній осі є «розумна» функція автоматичного повороту з приводом на 2 колеса, яка використовує датчики для вимикання повного приводу на поворотах, завдяки чому досягається мінімальний кут повороту і знижується тертя шин.

Всі нові моделі можуть бути оснащені терміналами Isobus для швидшого під’єднання, а також опціонально системою автоматичного рульового керування компанії-партнера Kverneland, і тепер сигнал спрацьовує тоді, коли оператор покидає робоче місце, не поставивши трактор на ручне гальмо.Радимо почитати