Новини

Väderstad представить нову сівалку Tempo L24

5 Червня 2018 221

Väderstad_Tempo_L24
Сівалка точного висіву Väderstad Tempo L24
vaderstad.com

Компанія Väderstad презентує нову високошвидкісну сівалку точного висіву Tempo L24. Ця сівалка може працювати на міжряддях від 450 мм до 508 мм і на сьогодні є найбільшою високошвидкісною сівалкою точного висіву для цукрового буряку та ріпаку.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Сьогодні родина Tempo росте і ми презентуємо нову Tempo L24, яка розроблена для високоточного посіву дрібнонасіннєвих культур, таких як ріпак та цукровий буряк. Tempo забезпечує неперевершену точність на дуже високій швидкості», — говорить старший віце-президент відділу міжнародних продажів та маркетингу у Väderstad Матіас Ховнерт.

Нова сівалка має 24 ряди і може працювати на міжряддях 450, 457, 500 чи 508 мм. Кожен насіннєвий бункер має 25 л, а сама машина може бути обладнана бункером для добрив ємністю 5000 л для дозування добрив.

Завдяки дозатору насіння Tempo з запатентованою технологією PowerShoot кожна насінина отримує однаковий старт за будь-яких умов. PowerShoot повністю контролює рух насінини прямо в ґрунт, а похибка на гравітацію, вібрації та схили нівелюється системою.

Світова прем’єра нової Tempo L24 відбудеться на виставці Farm Progress Show, яка відбудеться в Канаді в червні. Виробництво Tempo L24 розпочнеться з листопада 2018 року.Радимо почитати