Новини

В Україні презентують агротягач Mercedes-Benz Arocs

5 Червня 2018 191

mercedesbenz_arocs
Mercedes-Benz Arocs
wroom.ru

Компанія «АвтоКапітал» представить в Україні аграрний тягач Mercedes-Benz Arocs.

Про це повідомляє autoconsulting.com.ua.

Mercedes-Benz пропонує унікальне на українському ринку рішення у вигляді спеціалізованого сидільного повнопривідного тягача Aroсs 4х4, який обладнаний аграрними шинами з низьким тиском на ґрунт. Виробник повідомляє, що тягач може виїжджати безпосередньо в поле.

Установка таких унікальних шин для техніки подібного зразку можлива за рахунок високого кліренсу і великих колісних ніш, чого немає в стандартних тягачах. Крім цього, в комплекті поставляється доступний напівпричіп з такими ж шинами, що дає Arocs додаткові переваги в порівнянні з конкурентами.

«Це нове рішення на ринку України, раніше ніхто такого не пропонував. Такий автомобіль дасть можливість аграрію отримати універсальне рішення, яке більш ефективне з точки зору інвестицій, адже не потрібно вкладати кошти в бункер-перевантажувачі, які працюють 2 місяці на рік. Плюс аграрій отримає автомобіль з високим ступенем прохідності, який буде експлуатуватися цілий рік, адже він багатозадачний, навіть в зимовий період, коли випаде сніг, автомобіль може обладнуватися додатковими відвалами для прибирання снігу», — коментує заступник генерального директора з продажу комерційної техніки «АвтоКапітал» Андрій Даллакян.

Тягач Mercedes-Benz Arocs буде поставлятися з двома комплектами шин: один для їзди по дорогах загального користування, інший — спеціалізовані агрошини на період збирання врожаю.

Також буде доступна підтримка виїзних сервісних бригад, які готують машину до жнив і посівної. Бригади виїжджають перед початком сезону і здійснюють установку агрошин, а потім перепрограмовують електронну систему автомобіля, що є необхідністю в даному випадку. Після збору врожаю сервісна бригада знову перевзуває автомобіль в дорожні шини з повторним перепрограмуванням ЕС і проводять ТО.Радимо почитати