Новини

John Deere представив оновлені садові трактори

1 Червня 2018 120

John Deere_Е_180
Газонокосарка John Deere Е 180
static.agcanada.com

Компанія John Deere оснастила садові трактори серії 100 2018 р. новими преміум-функціями. Система спрощеної заміни мастила є одним з кількох оновлень серії.

Про це повідомляє grainews.ca

Заміна мастила в двигуні є найпростішим способом подовжити термін його служби. Але зазвичай на фермі є багато двигунів, які потребують обслуговування, а маленькі мотори в шнеках та садових агрегатах іноді залишаються без уваги. Нова функція заміни мастила за 30 секунд від John Deere на моделях садових тракторів серії 100 модельного ряду 2018 року полегшить цей процес. І менш імовірно, що власники відкладатимуть цю роботу.

«Головна наша мета — надати власникам простий спосіб обслуговування їхніх садових тракторів. Це означає також, що будь-хто на фермі може це зробити. Така можливість швидкої і легкої заміни мастила буде дуже привабливою для людей, які не мають досвіду виконання традиційної заміни», — говорить менеджер з маркетингу продукції John Deere Кірк Айзенбейс.

Садові трактори серії 100 мають комбінований фільтр та ємність для мастила, в якій знаходиться 0,76 л. Потрібно просто повернути ємність на ¼ обороту і вона зніметься разом з фільтром і відпрацьованим мастилом. Закрутіть нову порцію і все, заміна мастила виконана.

З цією системою можна бути впевненим, що після заміни на підлозі не залишиться пролитого мастила.

Така спрощена функція заміни мастила є лише одним з кількох оновлень, які компанія представила на садових тракторах серії 100 2018 р. Всю лінійку було оновлено та додано ще одну модель E150.

Серед інших нових функцій серії нові подвійні педалі, для переднього і заднього ходу, що спрощує процес керування для операторів. Робоче місце оператора також було вдосконалене і тепер однаково зручне як для високих, так і невисоких водіїв. Важіль для регулювання висоти був перероблений таким чином, щоб забезпечити кращу підтримку при підйомі та опусканні дека газонокосарки, і щоб не заважати при під’єднанні та від’єднанні.

Функція ReadyStart дозволяє не використовувати повітряну заслінку при нормальному запуску двигуна.Радимо почитати