Новини

Під час Міжнародних днів поля покажуть роботу вітчизняного компактомату

1 Червня 2018 70

Agrokalina_AKPK_6
Компактомат АКПК6 від Агрокалина
Прес-служба заходу

З 20 по 22 червня у селищі Дослідне Васильківського р-ну Київської обл. за підтримки DLG (Німецького сільськогосподарського товариства) другий рік поспіль проводиться один з наймасштабніших заходів в українській агросфері — Міжнародні дні поля в Україні.

Про це повідомляє прес-служба заходу.

В рамках проведення виставки відбудуться демонстраційні покази сільгосптехніки світових та вітчизняних виробників. Серед головних експонентів виставки значаться представники з Німеччини, Австрії, Чехії, Франції та України. Країни-учасники заходу представлять таких відомих світових виробників сільгосптехніки: Horsch, Claas, Zetor, Berthoud, Lemken, Maschio Gaspardo, Apache, Amazone, Case IH, John Deere, Agrifac.

Разом з тим, до уваги відвідувачів виставки пропонується і огляд роботи вітчизняного компактомату АКПК-6 від «Агрокалина».

Даний агрегат призначений для передпосівної підготовки ґрунту. Обладнання має ширину захвату від 3 до 9 м, та за один прохід робить всі необхідні операції по поораній поверхні: подрібнення, вирівнювання, розпушування, створення насіннєвого ложа на задану глибину, закриття вологи.

За словами виробника, компактомат є симбіозом кращих технологічних рішень закордонних аналогів, але з урахуванням природних особливостей наших ґрунтів.Радимо почитати