Новини

DLG проведуть майстер-клас з використання форсунок в обприскувачах

31 Травня 2018 56

Lemken_Sirius_8_1300
Обприскувач Lemken Sirius 8 1300
Прес-служба заходу

В рамках International Field Days Ukraine експерти DLG та представники провідних фірм−виробників проведуть майстер-клас із правильного застосування форсунок в обприскувачах.

Про це повідомляє прес-служба організаторів заходу.

Основним завданням обприскувальних форсунок є рівномірний розподіл розчину для обприскування. Діапазон засобів, що використовуються у рослинництві вимагає підбору форсунок для розподілу того чи іншого розчину для досягнення його оптимальної дії. Незважаючи на це, у багатьох обприскувачах все ще застосовуються недорогі стандартні форсунки, які використовуються за всіх умов та для будь-яких рідин.

Разом з тим, за даними фахівців ефективність засобів захисту рослин більш ніж на 40 % залежить від їх правильного цільового застосування.

Експерти DLG та представники відомих виробників форсунок для сільськогосподарських обприскувачів запропонують на початку майстер-класу огляд видів та конструктивних форм форсунок для сільськогосподарських обприскувачів, а також їх типів в залежності від призначення. На завершення у вигляді практичної демонстрації буде показано, які великі відмінності виникають у спектрі розмірів крапель окремих форсунок. Буде наочно продемонстровано, що відбувається при використанні старих, зношених форсунок.

Результати роботи форсунок добре візуалізуються за допомогою індикаторного паперу, завдяки чому можна буде наочно порівняти результати.

Такі інформаційно-навчальні заходи створюють основу для економічно ефективного захисту рослин на кожному підприємстві, незалежно від його розміру та спеціалізації виробництва.Радимо почитати