Новини

На Міжнародних днях поля відбудуться демо-покази обприскувачів

31 Травня 2018 86

Horsch_Leeb_PT_330
Обприскувач Horsch Leeb PT 330
Прес-служба заходу

DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) в рамках заходу «Міжнародні дні поля в Україні» анонсує демонстрацію роботи обприскувачів.

Про це повідомляє прес-служба заходу.

Найновіші моделі обприскувачів таких світових виробників як Agrifac, Amazone, Apache, Berthoud, Case IH, Jacto, John Deer, Horsch, Lemken, Maschio Gaspardo покажуть глядачам здатність до подолання перешкод в процесі роботи.

Для повноцінної демонстрації роботи обприскувачів була сконструйована спеціальна траса зі штучними нерівностями та крива розвороту, який виконується на кінці поля. За допомогою трекерів GPS глядачі зможуть щосекунди спостерігати на екрані за швидкістю руху обприскувача та результатами його роботи.

«Звичайно, перевага полягає в тому, що відвідувачі на власні очі можуть побачити ті чи інші переваги сортів культур, дію ЗЗР, сільськогосподарську техніку в дії. Відвідування таких виставок обов'язкові для фахівців агрофірм, а також їх керівників. В першу чергу відвідати такі виставки я б рекомендувала менеджерам рослинництва», — відзначає учасниця минулорічних «Міжнародних днів поля в Україні», заступниця директора «Кищенці» Оксана Крячко.


Самохідний обприскувач John Deere під час роботи в полі

Система обприскувальних труб та штанг,  їх положення відносно ґрунту або рослин, переважно є вирішальним фактором для дієвого та ефективного використання ЗЗР, та, як наслідок, успішного рослинництва. В такому ракурсі окрему увагу варто приділити коливанням системи штанг і труб.

Для уникнення горизонтальних та вертикальних коливань, що призводять до перенасичення чи недоотримання рослиною ЗЗР, в сучасній техніці для обприскування вживають ряд комплексних заходів, починаючи від механічного й гідравлічного коригування положення трубно-штангової системи і закінчуючи електронним управлінням балками системи обприскування.

Саме для ознайомлення з особливостями роботи більшості сучасних обприскувачів і отримання найбільш об’єктивної інформації про них запрошують відвідати «Міжнародні дні поля в Україні», які відбудуться 20-22 червня у селищі Дослідницьке Васильківського р-ну на Київщині.Радимо почитати