Новини

Агрофірма Вільхівці поповнила технопарк машинами від John Deere

30 Травня 2018 251

John_Deere
Нова техніка John Deere
Прес-служба «Агросем»

Агрофірма «Вільхівці» з Івано-Франківщини оновила власний парк сільгосптехніки машинами від John Deere.

Про це повідомляє прес-служба «Агросем».

Три комбайни John Deere S780 з жатками 630F вже цьогоріч будуть збирати урожай на полях підприємства. Також технопарк господарства поповнився новими тракторами John Deere 6155 M.

Ключі від техніки новим власникам вручали представник «Агросем» Богдан Зеленський та територіальний менеджер «Джон Дір Україна» Ігор Молчанов. На захід також було запрошено почесного гостя, Отця Івана, який провів обряд освяти техніки для вдалого проведення жнив, а також музичні «Троїцькі музики» та «Дифіляда».

Агрофірма «Вільхівці» господарство, орієнтоване на впровадження новітніх технологій, модернізацію виробничих процесів. З 2016 р. компанія запустила в роботу розбудований елеваторний комплекс загальною потужність 85 тис. т.

В рамках передачі техніки, керівник відділу Інноваційних технологій «Агросем» Роман Бица продемонстрував віддалений доступ до техніки за допомогою системи JD Link, яка дозволяє дистанційно контролювати парк техніки, керувати логістикою, отримувати доступ до важливої інформації по машинах.

Інтегрована система регулювання комбайна (ІСА2) забезпечує високі показники збору урожаю, незалежно від умов роботи. Усуваючи необхідність регулярного налаштування комбайна, ця система забезпечує операторам впевненість в тому, що їх комбайн працює з максимально високою ефективністю.

Інтегрована система А2 відрізняється від інших систем керування процесами обмолоту та чищення, забезпечуючи повний контроль над процесом збору урожаю. Цифрові камери, які розташовані в елеваторах зерна та недомолоту постійно вимірюють кількість розбитих зерен та бруду. Завдяки цьому виконуються автоматичні налаштування в режимі реального часу для дотримання попередньо встановлених показників без необхідності втручання з боку оператора.Радимо почитати