Новини

В Україні збиратимуть китайські трактори YTO

29 Травня 2018 4 600

YTO_LF_2204
Трактор YTO LF 2204
Facebook

Нещодавно керівний склад Укрсільгоспмаш побував на виробництві тракторів YTO в Китаї. З 2017 року Херсонський машинобудівний завод є офіційним дилером компанії YTO.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Укрсільгоспмашу у Facebook.

Метою поїздки було налагодження тривалих відносин, а як результат — підписаний довгостроковий контракт про співпрацю з першими особами компанії. Контракт передбачає перспективу постачання комплектуючих і подальшу організацію виробництва тракторів в Україні на виробничих потужностях Херсонського машинобудівного заводу.

Виробничі потужності YTO мають нову роботизовану лінію складання двигунів, яка дозволяє виконувати роботи без врахування людського фактора. Виробництво має 70% європейського обладнання, в день здійснюється збірка 80 тракторів, а за рік — 160 тис. На збірку одного трактора витрачається приблизно 2-3 хвилини.

Також на виробництві діє випробувальна лінія в 1200 м², де виготовляють запчастини, двигуни та трактора потужністю до 600 к.с., здійснюється перевірка роботи техніки в різних кліматичних умовах.Радимо почитати