Новини

Французи створили дизельних роботів по догляду за кукурузним полем

28 Травня 2018 117

Challenge_Centeol
Робот Challenge Centeol
fwi.co.uk

Французька технологічна компанія сконструювала три високоточних автономних роботи, які культивують, сіють і доглядають поле кукурудзи площею 50 га.

Про це повідомляє superagronom.com.

Головною метою проекту під назвою Challenge Centeol, який очолює компанія AgreenCulture, є скорочення плужної підошви, дбайливий догляд за ґрунтом, збереження врожайності і скорочення витрат.

Роботи Centeol були створені командою AgreenCulture у партнерстві з KuhnDupont Pioneer та Ausy. Вага одного складає 300 кг.

Техніка працює від дизельних двигунів. Роботи пересуваються за рахунок двох гусениць, що дозволяє звести до мінімуму тиск на ґрунт.

Проект стартував в жовтні 2017 року, коли до робота був прикріплений спеціально адаптований інструмент, який взяв зразки ґрунту. Ці дані були потрібні для подальшого зменшення витрат при сівбі та підживленні рослин.

Для роботів також були розроблені спеціальні культиватори. Всі машини були оснащені RTK-системами, які при роботі дозволили досягати десяти міліметрової точності.

У квітні поточного року всі три роботи працювали одночасно на одному і тому ж полі. Перший вніс добриво, працюючи з картами аналізу ґрунту, аби визначити необхідну потребу для кожної частини поля. Інші два роботи проводили сівбу.

Швидкість сівби склала близько 8 км/год.

Наразі для роботів розроблено п’ять різних агрегатів для роботи у цілодобовому режимі. Збір врожаю — єдина робота, яка в подальшому потребуватиме втручання людини.Радимо почитати