Новини

John Deere представить новий обприскувач на виставці Cereals

28 Травня 2018 506

John Deere_R4050i_PowrSpray
Самохідний обприскувач R4050i PowrSpray від John Deere
http://irishtractor.ie

Компанія John Deere на виставці Cereals 2018 продемонструє самохідний обприскувач R4050i, оснащений новою системою PowrSpray, великим бункером на 5000 л та надлегкою, але дуже міцною штангою з вуглеволокна.

Про це повідомляє irishtractor.ie.

Високопродуктивна штанга обприскувача працює на ширину 18 м або 36 м і вона значно легша за варіанти зі сталі чи алюмінію. Вуглеволокно, яке використовується в конструкції штанги, приблизно в 5,5 разів міцніше за сталь і гнучке, що захищає штангу від ударів, які можуть спричинити пошкодження у металевих штангах. Штанга з вуглеволокна спеціально розроблена таким чином, щоб витримувати динамічне навантаження при внесенні добрив на швидкості від 20 км/год до 30 км/год, навіть з дуже широкими штангами.

R4050i оснащений 6,8-літровим двигуном John Deere PowerTech PSS із заявленою потужністю 235 к.с. (максимум 255 к.с.) Двигун відповідає стандарту контролю викидів Stage IV/Final Tier 4, адже використовує систему селективного каталітичного відновлення.

Також обприскувач стандартно оснащений сенсорним дисплеєм John Deere GreenStar 3 2630 з повною документацією FieldDoc та має ISOBUS-сумісність. На ньому доступна функція автоматичного водіння AutoTrac та безкоштовна річна підписка на JDLink Ultimate, яка дозволяє використовувати цілий ряд додаткових рішень FarmSight для точного землеробства, зокрема, нову функцію віддаленого доступу Remote Display Access, безпровідну передачу даних та систему віддаленого обслуговування Service Advisor Remote.

Серед інших стандартних функцій багатофункціональний важіль управління Hydro Handle, електронний регулятор обприскувача Solution Command для автоматичного наповнення, змішування, обприскування і промивання. Також датчик PowrFill на 50 л для безпечного перенесення засобів захисту рослин до головного бункеру.

Система PowrSpray має унікальну двохконтурну конструкцію з двома насосами для розчинів, кожен з яких оптимізований під конкретну функцію. Нова спеціально розроблена водонепроникна клавіатура і цифровий дисплей біля робочого місця оператора забезпечують повний контроль над автоматизованим наповненням, обприскуванням та змішуванням.

Ексклюзивна функція Active Pause дозволяє зупиняти наповнення бункеру для рідини, в той же час забезпечуючи подачу чистої води під високим тиском для вимивання хімікатів. Завдяки цій функції оператор має час та чисту воду, щоб завершити процес заповнення хімікатів без зайвого стресу. Також до стандартних функцій PowrSpray входить автоматичний контроль змішування в бункері, а також функції повністю автоматичного багатоциклового вимивання та розведення.

Для моделі R4050i пропонується дві нові системи управління штангою, які дозволяють машині пристосовуватися до умов, що складаються. Система TerrainControl Pro забезпечує автоматичне управління висотою та рівнем штанги, а TerrainCommand Pro включає додатковий автоматичний контроль над окремими секціями штанги для роботи при значних коливаннях. Обидві системи мають ультразвуковий датчик нового типу Active Roll Control та пропорційні гідравлічні клапани для швидкого і точного налаштування штанги.

Миттєве покриття рослин чи грунту на повну робочу ширину обприскувача забезпечується завдяки системі циркуляції стандартного тиску, коли рідина продовжує рухатися по сталевим лініям розпилення прямо до форсунок, навіть якщо обприскування не відбувається. Коли воно починається, система з обох кінців наповнює лінії розпилення для забезпечення постійного тиску та норм внесення.

Для зниження виробничих витрат шляхом мінімізації накладень та пропусків система автоматичного контролю секцій від John Deere вмикає та вимикає окремі секції штанги, рухаючись по завчасно визначених ділянках, включаючи поворотні смуги. А LED-освітлення на штанзі дозволяє підтримувати високу продуктивність вночі.Радимо почитати