Новини

Landini представив нову модель трактора на виставці Grass&Muck

25 Травня 2018 83

Landini_6_115H
Трактор Landini 6-115H
irishtractor.ie

Компанія Landini презентувала нову модель трактора 6-115H на виставці Grass&Muck, що проходила в Ірландії 17 травня.

Про це повідомляє irishtractor.ie

110-сильний трактор Landini 6-115H тільки вийшов з конвеєра заводу Argo Tractors у Північній Італії, на якому виготовляється більше 70% моделей Landini у вартісному відношенні.

Серед тракторів з діапазоном потужності 44-225 к.с., які наразі виготовляються на заводі в Фаббрико, також присутня нова серія 6-H з трьома моделями потужністю 110 к.с., 119 к.с. та 126 к.с.

Ці новинки займають нішу між тракторами Landini серії 5 потужністю 99-113 к.с., від яких нові моделі внаслідували просторі кабіни з низьким профілем, та серією Landini 6-C потужністю 114-140 к.с., він якої було запозичено потужну трансмісію.

Всі ці елементи, разом з 3,6-літровим компактним чотирьохциліндровим двигуном створюють привабливу пропозицію.

«Поєднання потужної трансмісії і задньої частини з коротшою колісною базою, зручна кабіна та новий високопродуктивний двигун роблять цей трактор серії Landini 6-H дійсно цікавою пропозицією. Особливо це буде цікаво власникам тваринницьких та змішаних ферм зі значним навантаженням на трактор такої потужності, які хочуть щось подібне за розміром, але потужніше і більше за серію 5-H, але не таке велике, як моделі серії 6-С», — говорить менеджер з продажів по ірландському ринку дистриб’ютора AgriArgo Віл Дойл.

Стандартно нові трактори оснащені трансмісією Landini T-Tronic і коробкою передач з сервоприводом, яка має до 36 передніх передач з трьохступінчастим перемиканням для швидкої зміни під повним навантаженням.

Крім того, можна обрати просту конфігурацію Speed Four 12×12 або повзучий режим 16×16 з коробкою передач з сервоприводом. Також можна додати повзучі передачі до T-Tronic, щоб отримати надповільні швидкості для використання спеціального обладнання, наприклад, сівалки точного висіву.

Ходовий привід ВВП можна додати до стандартної комплектації 540/1000 об/хв, а режим 540/540Е та чотирьохшвидкісний ВВП з економічним приводом доступні опціонально для обох швидкостей.

Стандартний передній ведучий міст з дисковими гальмами забезпечує гальмування на всіх чотирьох колесах при значному навантаженні на тяговий брус або задню 6-тонну зчіпку. А посилені гальма забезпечують максимальну продуктивність і відносно невеликий тиск на педалі. Пневматичне гальмування доступне для причіпного обладнання, що використовує стандартну гідравлічну буксирувальну автозчіпку.

Затишна кабіна стандартно оснащена сидінням з пневматичною підвіскою, регульованим рульовим колесом, задніми та передніми склоочисниками, RDS-радіо з бездротовим Bluetooth-з’єднанням та USB/SD-медіаплеєром.

Кондиціонер та прозорий люк доповнюють величезні вікна, які мають вітрове скло, що простягається до тонкого переднього лонжерону для забезпечення максимальної видимості при роботі з навантажувачем, а також для доповнення кругового огляду з трактора.Радимо почитати