Новини

Case IH представив обмежену серію тракторів Maxxum

23 Травня 2018 82

Case IH_Maxxum_145
Трактор Case IH Maxxum 145
profi.co.uk

Компанія Case IH презентувала шість моделей тракторів Maxxum зі спеціальним написом, створених на честь отримання тракторами з заводу Санкт Валентін, Австрія, чотирьох міжнародних нагород. Трактори цієї серії будуть доступні для замовлення до кінця червня, це моделі Maxxum 145 (160 к.с.) зі стандартом контролю викидів EU Stage IV (варіант Standard, Multicontroller та CVX) та шестициліндровий 165-сильний Maxxum 150.

Про це повідомляє profi.com

Трактори з серії Signature edition мають напис Jerome Increase Case на капоті, LED-освітлення, шкіряне рульове колесо з логотипом Old Abe, килимове покриття на підлозі, покращене Bluetooth-радіо, автоматичний клімат-контроль. Трактори Maxxum Standard також мають сидіння Grammer Dual Motion, а моделі Maxxum Multicontroller та CVX мають шкіряне сидіння Grammer Maxximo Evo.

Трактор Maxxum Multicontroller отримав звання Машина року 2018 на виставці Agritechnica в Німеччині. Також, він отримав Золоту медаль за інновації на виставці Fieragricola в Італії та був названий Сільськогосподарською машиною року на виставці Agrotech в Польщі. Maxxum 145 Multicontroller з трансмісією ActiveDrive 8 під час випробування DLG Powermix був визнаний найефективнішим у світі чотирьохциліндровим трактором для польових робіт.Радимо почитати