Новини

John Deere отримав золото та срібло TECHagro 2018 за інноваційність

18 Травня 2018 90

TECHagro_2018_John_Deere
Золота та срібна нагороди TECHagro 2018 компанії John Deere
tripoli.land

Компанію John Deere за підсумками виставки в Брно нагородили золотою і срібною медалями за найостанніші технології для комбайнів і сівалок точного висіву. Зернозбиральний комбайн John Deere серії S700 отримав Гран-Прі TECHagro 2018 за інновації.

Про це повідомляє tripoli.land.

Відзначається, що система Integrated Combine Adjustment 2 (ICA2) — це перша на ринку система для повної автоматичної оптимізації налаштувань комбайна, яка автоматично змінює налаштування для підтримки раніше заданої продуктивності на постійному рівні.

Система ICA2 дозволяє в середньому на 20% збільшити ефективність використання комбайна без необхідності будь-якого щоденного втручання оператора.

Разом з тим, на виставці TECHagro, срібною медаллю була нагороджена сівалка точного висіву 1725NT ExactEmerge. Щитковий транспортер машини надійно фіксує насіння з усіх боків, зберігаючи повний контроль над подачею, щоб точно помістити кожне насіння на дно борозни, навіть при роботі в складних умовах. Висіваючі секції 1725NT можуть працювати з переважною більшістю форм і розмірів насіння, досягаючи 99-відсоткової точності висіву.Радимо почитати