Новини

Horsch продемострував результат роботи дискової борони Joker 8 RT

18 Травня 2018 290

Horsch_Joker_8_RT
Дискова борона Horsch Joker 8 RT
Traktorist.ua

В рамках демонстраційного показу техніки на «Дні агротехнологій» була показана робота дискової борони Horsch Joker 8 RT.

Модель є довшою серед аналогічних представників таких агрегатів від інших брендів. Така конструкція надає бороні більше стабільності в роботі. Борона має одну ковану стійку, та відповідно в залежності від кута атаки, а в даній моделі він 17°, вона ставиться основою з однією з обраних сторін. Таким чином мається в два рази більше простору під рамою і зменшується рівень забивання залишками.

Представник виробника повідомляє, що Horsch Joker 8 RT чи не єдина борона, яка має потужні щипкові вузли з диском 52 см, що дає максимальний комфорт при роботі в екстремальних погодних умовах.

Відстань від другого ряду котка майже 2 м, таким чином ґрунт, який підіймається, встигає впасти, не попадаючи на коток і, таким чином, можна уникнути забивання та відпадає необхідність в будь-якому уловлювачі чи очиснику. Сам коток однаково продуктивно працює як в сухих, так і в вологих умовах. При сухому ґрунті передній коток бере на себе перші грудки, а другий коток здійснює мульчування. При вологих умовах при налипанні ґрунту відбувається самоочищення котка за рахунок ріжучих ножів, які також гарно подрібнюють залишки. Така технологія роботи обладнання оптимальна при обробці після ріпаку та соняшнику.Радимо почитати