Новини

Amazone представив сівалки Citan більшої ємності

17 Травня 2018 230

Amazone_Citan
Причіпна сівалка Citan-C від Amazone
profi.co.uk

Компанія Amazone оновила причіпні сівалки Citan-C шириною 12 м та 15 м. Компанія переконана, що вони будуть користуватися популярністю у фермерів, яким потрібна більша продуктивність.

Про це повідомляє profi.com

Агрегат буде ефективний на господарствах з системою контрольованого руху техніки по полю. Сівалка має герметичний насіннєвий бункер ємністю 8 тис. л, розділений та три секції. Це дозволяє працювати одразу з трьома різними матеріалами. Наприклад, сумішшю покривних культур, або одночасно здійснювати висів та вносити добрива.

Доступ до бункеру здійснюється через нову платформу зі сходами, а всі елементи управління тепер об’єднані на терміналі оператора в передній лівій частині сівалки. Три висіваючі котушки мають електричне управління через термінал ISObus. Стандартна функція, яка відповідає за відключення половини секцій, може управлятися вручну або через GPS SectionControl. Ще одна стандартна функція — наземне дистанційне калібрування через дисплей TwinTerminal 3.0.

Інтегровані робочі фари освітлюють раму сошника та бункер. Також, на сівалках Citan тепер використовується однодисковий сошник Rotec Pro S від Cirrus з його сталевим диском діаметром 400 мм. Закриття посіву здійснюється за допомогою Exact Harrow S або Roller Harrow, залежно від типу ґрунтів.Радимо почитати