Новини

Випробування комбайну Гомсельмаш у Пакистані ледь не зірвали терористи

16 Травня 2018 222

Gomselmash_Pakistan
Комбайн Палессе КЗС-575
gp.by

Перші випробування зернозбирального комбайна КЗС-575 від «Гомсельмаш» у Пакістані, не зважаючи на реальну загрозу теракту, пройшли цілком успішно.

Про це повідомляє gp.by.

«Після того як проїхали п'ять годин від Ісламабаду, нас розгорнули в зворотню сторону. Набагато реальніше стала терористична загроза. Зажадали дозвіл Міністерства внутрішніх справ для відвідування тієї зони. У Пакистані її називають червоною зоною — місцем підвищеної небезпеки. Поруч кордон з Афганістаном, звідки терористи здійснюють набіги. Багато терактів, які відбуваються в цьому регіоні, не оприлюднюють, щоб не створювати негативний імідж. Але ми все одно отримали дозвіл і провели випробування там, де планували», — розповідає заступник начальника управління департаменту регіональних продажів компанії Ірина Привалова.

Демонстраційна робота комбайну для більшості глядачів була новим видовищем. Адже більшість місцевих аграріїв до сих пір збирають врожай вручну, серпом. Тому результат роботи комбайна, який за декілька годин замінив добову працю десятків людей, вразив присутніх.

Попри успішну презентаційну роботу в полі, до місця демонстрації приїхали військові з попередженням про небезпеку. Пізніше білоруську делегацію попередили про планування теракту, направленого на іноземців, тому посольство Білорусі прийняло рішення про термінову евакуацію всіх представників «Гомсельмаш».

На даний час комбайн знаходиться у місцевого дилера, а білоруська делегація успішно евакуйована додому.Радимо почитати