Новини

Селянка з Чернігівщини втратила 33 тис. грн на придбанні трактора

16 Травня 2018 274

Oberezhno_Shahrayi
Обережно, шахраї!
korupciya.com

Мешканка Чернігівщини віддала 33 тис. грн за трактор, якого так і не отримала.

Про це повідомляє newch.tv.

Жителька одного з сіл Варвинського р-ну звернулась до місцевих правоохоронців з заявою про шахрайство. Вона розповіла, що на одному з інтернет-майданчиків знайшла об’яву про продаж міні-трактора, який їй саме був потрібен. Після спілкування з продавцем та уточнення всіх деталей жінка згодилась на придбання машини, але однією з головних умов продавця була повна передплата товару. Потерпіла, не замислюючись над наслідками, перерахувала на вказану картку 33 тис. грн. після успішного переказу коштів телефон шахрая перестав відповідати, а оголошення про продаж трактора було відразу видалено. Після чого жінка звернулась по допомогу до місцевих правоохоронців.

Інформація про подію внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо найрозповсюдженішу схему інтернет-шахрайства: аферист виставляє на сайт товар нібито для продажу й пропонує здійснити його передоплату або перерахувати хоча б завдаток. Після того, як покупець перераховує гроші, зникає і оголошення про продаж товару, а також перестає відповідати контактний телефон шахрая.Радимо почитати