Новини

МХП придбав вітчизняний напівпричіп Albion-26

15 Травня 2018 105

Albion_26
Напівпричіп Albion-26
lozovamachinery.com

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) в травні 2018-го придбав двовісний самоскидний напівпричіп «Лозівських машин». Використовувати Albion-26 буде підприємство «Агрофорт», що входить в структуру МХП.

Про це повідомляє latifundist.com.

Напівпричіп Albion-26 — результат спільного виробництва «Лозівських машин» та британців Larrington Trailers. Модель оснащена міцною рамою, на якій встановлено суцільнометалевий кузов, виконаний зі сплаву зносостійкої сталі. Albion-26 також забезпечений флотаційними шинами, в конструкції яких поєднуються переваги аграрних і вантажних шин. Вони рівномірно розподіляють тиск на ґрунт, запобігаючи його переущільненню.

«Незабаром Albion-26 буде доступний з додатковим пакетом опцій. Одна з них — можливість комплектації трейлера вивантажним шнеком, що дозволить використовувати його як самоскидний причіп і як потужний перевантажувач, здатний за 2,5 хвилини здійснити вивантаження 20 т вантажів», — анонсує віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 6-метрова дискова борона Дукат Gold Лозівських машин восени 2018-го надійде у продаж.Радимо почитати