Новини

Hi-Spec представив розкидачі добрив та цистерни на британській виставці

15 Травня 2018 39

Hi-Spec_2600_SA-R
Цистерна для рідких добрив Hi-Spec 2600 SA-R
profi.co.uk

Компанія Hi-Spec на виставці Grassland UK презентувала дві цистерни для рідких добрив 2600 SA-R (з однією віссю, втопленою в корпус). Перша модель має просту оглядову трубку і 15-сантиметрову систему Autofill, яка керується за допомогою одного золотникового клапану подвійної дії. Вона оснащена штангою для крапельного внесення Agquip шириною 7 м, яка встановлена на А-подібній рамі з швидким роз’єднанням.

Про це повідомляє profi.com

Друга цистерна оснащена повітряними/гідравлічними гальмами та, крім оглядової трубки, також має рівнеміри в задній частині. Також, крім системи Autofill, ця цистерна має систему заповнення з верхнім люком, сходами і точками заповнення Bauer.

Лінійка SA-R, яка складається з 6 моделей, має ємність від 6137 л (1350 галонів) до 13 640 л (3000 галонів), а також стандартно має ступінчасту вісь для зменшення висоти. Обидві моделі, які були представлені на виставці, оснащені шинами 800/65 R32 Alliance 181 A8.

Опціонально вони можуть оснащатись високопродуктивною системою заповнення Turbofill, антиблокувальною системою, штангами для крапельного внесення, розподільником або дисковими інжекторами для внесення рідких добрив, а також GPS і системами моніторингу внесення.

Також ці цистерни доступні з функцією демонтажу, що дозволяє використовувати шасі не в сезон з іншими агрегатами, наприклад, з лінійкою компресорних причепів компанії Kompactor, що має 4 моделі.

Представлений на виставці K36 має поперечну балку з гідравлічним управлінням. Вона працює завдяки системі з трьох гідроциліндрів і не тільки пресує матеріал, що дозволяє перевозити до 40% більше матеріалу, а також дозволяє повністю розвантажувати причіп за 30 секунд.

В демонстраційній зоні був представлений розкидач добрив Hi-Spec Xcel 1250 із заднім з’єднанням. Він використовує ланцюг ротора і систему подрібнення матеріалу, а також пару дисків, що обертаються й дозволяють розкидати добриво на ширину до 24 м. В компанії стверджують, що 12 т матеріалу зазвичай розвантажуються за 3-5 хвилин.Радимо почитати