Новини

Безпеку праці білоруських механізаторів перевірили національні профспілки

15 Травня 2018 88

Bilorus
Білоруський комбайн Гомсельмаш
i.ytimg.com

В ході весняно-полової кампанії інспектори праці Білоруської профспілки працівників АПК проконтролювали умови праці, відпочинку та харчування місцевих механізаторів. Комісія інспекторів побувала в 18 господарствах семи районів країни.

Про це повідомляє agriculture.by.

Відзначено, що всюди, де побували інспектори, організовано харчування трактористів. Зазвичай, вартість одного обіду не перевищує 4 білоруських рублів (52,33 грн), вечері — 2 рублів (26,16 грн). Але з зарплат працівників на харчування вираховують від 10 до 30% цієї вартості.

Разом з тим, громадські інспектори перевірили чи забезпечує наймач працівників належними засобами індивідуального захисту.

«Ми домагаємось того, щоб люди свідомо дотримувалися норм охорони праці. Наша мета — не просто перевірити, а допомогти керівникам виправити порушення, ми пишемо рекомендації, але не штрафуємо. Наймачі не повинні допускати до роботи тих працівників, які порушують правила безпеки», — зазначив головний технічний інспектор праці Мінського міськкому профспілки працівників АПК Павло Лученок.Радимо почитати