Новини

Виробничі потужності Horsch можуть з’явитись на Закарпатті

14 Травня 2018 287

Ukrainians_Horsch
Українська група відвідувачів в гостях у Horsch
Facebook Валерія Лунченка

Народний депутат Верховної ради України Валерій Лунченко на своїй сторінці в Facebook повідомив про можливість створення виробничих потужностей німецького бренду сільгосптехніки Horsch у Закарпатті.

Така перспектива стала можливою після візиту нардепа та його колег до Німеччини, де, серед іншого, їм вдалось поспілкуватись і з власниками компанії Міхаелем та Корнелією Хорш.

Підприємство Horsch — виробник різних видів сільськогосподарської техніки, валовий дохід якого за 2017 р. складає €360 млн. Світовий виробник експортує свою продукцію у 50 країн, а частка України складає майже 15% всієї експортованої продукції. 

«Попередньо домовились з власниками компанії Міхаелем та Корнелією Хорш щодо візиту в Закарпаття для вивчення можливості розміщення виробничих потужностей саме в нашій області. Це забезпечить сотні робочих місць для кваліфікованих працівників місцевого населення. Отож, чекаємо найближчим часом», — пише на своїй сторінці Валерій Лунченко.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року власник родинної компанії Horsch Міхаель Хорш особисто слідкував за тестуванням нової сівалки Avatar у фермерському господарстві «Світанок» на СумщиніРадимо почитати