Новини

Тракторний аферист попався на крадіжці взуття

14 Травня 2018 176

Veles_avto
Шахрай з Велес Авто погорів на крадіжці
i1.poltava.to

Шахраїв з «Велес Авто», що в Полтаві через фірму «Чегринець» продавали неіснуючі трактори, засудили за крадіжку.

Про це повідомляє poltava.to.

Одним з аферистів виявився екс-директор «Велес Авто» Ігор Галампета, іншим — працівник поліції. Шахраїв взяли на крадіжці 40 пар взуття та кухонної витяжки, які вони поцупили 24 вересня 2017 р. у гаражі на Харківщині. 

З реєстру судових рішень та офіційного сайту Харківського райсуду стало відомо, що місцевий суддя своїм вироком від 28 листопада 2017 р. засудив злочинців до 4 років умовно з іспитовим терміном на 3 роки. 

В той же час, Ігор Галампета з 15 жовтня 2017 року по 14 лютого 2018-го був директором «Велес Авто». Тобто на посаду його призначили менше, ніж за місяць після крадіжки та затримання. А пішов він з посади за три місяці після оголошення вироку. Як раз у цей період часу і стались події, про які Traktorist.ua писав раніше — шахраї з полтавської фірми «Чегринець» обдурили на продажу трактора мешканців Сумщини та Буковини. У вищевказаних випадках кошти за сільгосптехніку перераховували саме на рахунок «Велес Авто». До цього «Велес Авто» виманило 112,8 тис. грн у трьох осіб, а ще два випадки видурювання коштів стались пізніше. Разом вони віддали 75 тис. грн.

Наразі правоохоронці продовжують слідство. Вони отримали доступ до даних про дзвінки фігурантів справи.Радимо почитати