Новини

Бізон-Тех став дистриб'ютором техніки Massey Ferguson

15 Травня 2018 431

«Бізон-Тех» став дистриб'ютором техніки
«Бізон-Тех» став дистриб'ютором техніки
Traktorist.ua

Один з лідерів ринку з постачання насіння, засобів захисту рослин та добрив — компанія «Бізон-Тех», що входить до групи компаній BKW, відкрила новий напрямок діяльності — продаж та сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки.

Компанія вийшла на ринок з новим напрямком, як офіційний дистриб'ютор бренду Massey Ferguson корпорації AGCO в Західному регіоні.

«Ми в прямому сенсі додали собі потужності, ставши офіційним дистриб'ютором техніки Massey Ferguson. Тепер ми ближче до нашої мети — бути провідним і універсальним постачальником матеріально-технічних ресурсів та сервісів для аграріїв», — поділився власник  групи компаній BKW Group Вадим Коверник.

Починаючи з 14 травня аграрії Львівської та Тернопільських областей можуть отримати якісну сервісну підтримку, придбати нову техніку і оригінальні запасні частини брендів Massey Ferguson.

У компанії відзначають, що для якісного обслуговування клієнтів команда фахівців, що вже мали великий досвід роботи з технікою Massey Ferguson, вже пройшла все необхідне навчання.

«Ми прагнули сформувати всю необхідну структуру до нового 2018 сезону. Тому в цьому регіоні для аграріїв буде доступний сервісний центр і склад запасних частин. Вся компанія має репутацію оперативної і гнучкої структури на ринку. Для нашої команди це великий виклик, який ми маємо намір виправдати», — підкреслив керівник напрямку «Техніка» в компанії «Бізон-Тех» Віталій Денисенко.

Цікаву для вас інформацію можна отримати у ваших регіональних представників, а також подивитися на офіційному сайті Bizon-Tech.

Компанія «Бізон-тех» входить до складу групи компаній BKW. Окрім «Бізон-тех» BKW включає в себе компанії Landfort (агрохолдинг), «Амбар експорт БКВ» (трейдер), «Океан Інвест» (ЗЗР).

Massey Ferguson — американська компанія, найбільший виробник сільгосптехніки в світі, що входить у корпорацію AGCO. На даний час техніка Massey Ferguson залишається найбільш широко продаваємою в усьому світі, а популяція функціонуючих тракторів під цим брендом нараховує більше 5,2 млн од.Радимо почитати