Новини

В Узбекистані може з’явитись власна марка сільгосптехніки

11 Травня 2018 37

Uzagrotechsanoatholding
Продукція Узагротехсаноатхолдинга
fergananews.com

Президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв доручив «Узагротехсаноатхолдінг» спільно з низкою міністерств і відомств розробити й впровадити у виробництво вітчизняний бренд сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє fergananews.com.

В державі має бути сформована програма локалізації виробництва за окремими видами сільгосптехніки, спрямована на появу нових підприємств машинобудування, а також модернізацію та технологічне переозброєння чинних заводів. На зазначені роботи місцевим чиновникам відводиться три місяці.

Замовлення на сільгосптехніку будуть проводитися переважно в ході регіональних ярмарків. Прописаний механізм оплати, згідно з яким передоплата становить 80% від загальної суми контракту, остаточний розрахунок протягом 10 днів з моменту постачання товару.

Комерційним банкам рекомендовано надавати кредити з пільговим періодом погашення на термін не менше чотирьох місяців організаціям, які фінансують постачання сільськогосподарської техніки на лізинговій основі.

Відповідно до звітів Держкомстату, ситуація в Узбекистані змінюється в кращу сторону. Якщо в січні-квітні минулого року в країні було випущено лише 71 трактор, за підсумками аналогічного періоду поточного року цифра зросла в 11,4 раза — до 806 одиниць.Радимо почитати