Новини

Mzuri представить сівалку Pro-Til та кущоріз Razorback з новими функціями

10 Травня 2018 122

Mzuri_Pro_Til_3T_Xzact
Сівалка Mzuri Pro Til 3T Xzact
mzuri.eu

Компанія Mzuri на виставці Cereals 2018 представить нову версію сівалки Pro-Til 2018 року, а також роторний кущоріз Razorback.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Остання специфікація сівалки Pro-Til забезпечує більшу універсальність та простоту використання, вона дозволить збільшити продуктивність, забезпечить максимальну універсальність та простоту використання.

Оновлена конструкція Pro-Til має нову раму сошника для висіву та ряд важелів, які роблять з сівалки повністю модульну машину, яка підходить для більшості культур та умов. Вона дозволяє використовувати стандартні сошники при стрічковому обробітку ґрунту, а також швидку та просту інтеграцію системи точного висіву Xzact, яка перетворює сівалку для стрічкового посіву в однопрохідну сівалку точного висіву.

Самі сошники також були оновлені для забезпечення більш точної глибини посіву та меншого пошкодження ґрунту. Новий дизайн та форма лап сошника гарантують мінімальне зношення металу, а самі сошники встановлюються швидше та простіше, що економить час та гроші.

Серед нових функцій також об’ємний вентилятор, який забезпечує підвищену чутливість сівалки, ефективніше розміщення насіння та швидше вимикання висіваючих апаратів. Новий вентилятор має нижчі вимоги по потужності трактора та рівню мастила і дозволяє економити додаткові кошти.

Більше того, нова конструкція Pro-Til має оновлений бункер для насіння, який забезпечує швидший та легший дренаж насіння і готова до використання камери та LED-освітлення. Нові мотори висіваючих апаратів мають водостійкі елементи та антикорозійну фарбу для більш тривалого терміну служби.

Сівалки повністю ISOBUS-сумісні, доступні з функцією plug and play для прямого з’єднання з ISOBUS-терміналом трактора. Цей інтерфейс забезпечує простий доступ до таких функцій, як вмикання/вимикання поворотної смуги та змінних норм внесення.

Також в цьогорічній специфікації сівалки присутня функція встановлення з’єднань DIN, яка дозволяє користувачам легко змінювати зчіпні пристрої трактора.

Також, на Cereals 2018, компанія Mzuri представить роторний кущоріз Razorback Auto-Level 550 з вертикальною віссю та революційною технологією самовирівнювання Co-Pilot. Цю машину виробники називають «святим граалем» у сфері обрізання кущів, оскільки вона може виконати роботу вдвічі швидше, у порівнянні з традиційними агрегатами з бічевим апаратом, залишаючи набагато рівніший зріз. Також знижуються операційні витрати завдяки нижчим вимогам по потужності та витратам на технічне обслуговування Razorback.

Кущоріз Razorback має розумну технологію автовирівнювання Auto-Level Co-Pilot, завдяки якій основна рама машини залишається рівною за будь-яких умов, незалежно від кута трактора відносно ґрунту. Завдяки цій функції користувач має винятково рівний зріз, незалежно від рельєфу ґрунту, тому Co-Pilot сприяє більш комфортній та безперебійній роботі.Радимо почитати