Новини

П’ятидні придбало сільгосптехніки на 12 млн грн

10 Травня 2018 164

Pyatydni
ТзОВ «П’ятидні»
bug.org.ua

Компанія «П’ятидні» розширила парк сільгосптехніки. Майже 12 млн грн товариство витратило на придбання сільськогосподарських машин світового виробництва.

Про це повідомляє gnidava.lt.ua.

Серед новинок технопарку значаться: три трактори John Deere потужністю 370 к.с., самохідний обприскувач вартістю €200 тис., сівалки та ґрунтообробні агрегати Vaderstad.

Щодо останніх — машини дають можливість за один прохід без оранки, без культивації підготувати ґрунт і засівати до 120 га за добу.

В господарстві повідомляють, що трьох таких агрегатів та п’яти потужних тракторів вистачає, щоб обробити всі землі товариства. Решті тракторів і машин відведено обслуговуючі функції.

Варто відзначити, що агрофірма «П’ятидні» побудувала три сховища на 3 тис. т зерна кожне, а загалом є можливість зберігати зерна до 30 тис. т, працюючи без послуг елеваторів та комбінатів хлібопродуктів. Вчасно переробляти врожай допомагає і зведений в с. Колона зерносушильний комплекс вартістю 2,5 млн грн. Встановлена на ньому сушарка «Sukup» (США) дає змогу за добу доводити до необхідних кондицій до 700 т пшениці. Радимо почитати