Новини

Раритетний вінтажний трактор покажуть у британському шоу

7 Травня 2018 97

Bull_Nosed_Morris
Трактор Bull Nosed Morris
golosherson.co.ua

З рідкісного автомобіля Bull Nosed Morris зробили трактор. Модель була випущена в 1926 році та експлуатувалась 9 років, після чого піддалась трансформації в сільгоспмашину. Цього року трактор має стати справжньою зіркою популярного тракторного шоу у Великобританії.

Про це повідомляє golosherson.co.ua.

Протягом 37 років після трансформації Bull Nosed Morris використовували на фермі, розташованій в Західному Йоркширі для скошування будяків і перевезення на ринок ящиків з курми. У 1972 році трактор відправився в сарай, де простояв забутим аж до 2000 року, доки його вдалося знайти колекціонерові.

Після цього перероблена машина потрапила до нового власника, який збирав рідкісні автомобілі. У 2008 році він перепродав Bull Nosed Morris іншому фанату старих тракторів Коліну Вілсону з англійського міста Норталлертон. У поточному році Колін збирається показати вінтажний автомобіль на популярному заході Newby Hall Tractor Fest, де можна побачити найбільш рідкісні та незвичайні трактори в світі.

«Я був шанувальником тракторів з дитинства, тому просто щасливий роздобути цю самохідну косарку Morris, яка стала моїм основним реставраційним проектом», — заявив Колін Вілсон в ході інтерв’ю для британського видання Farminguk.Радимо почитати