Новини

Симулятор паркування трактора в 3D презентували розробники онлайн-ігр

7 Травня 2018 70

Farm_Tractor_Driver_3D_Parking
Farm Tractor Driver 3D Parking
i.ytimg.com

В інтернет-мережі з’явилась нова флеш-гра Farm Tractor Driver 3D Parking. Її суть полягає в паркуванні трактора в різних умовах та на різних локаціях на 24 рівнях складності.

Про це повідомляє game-game.com.ua.

Такий симулятор може стати цікавим та корисним не тільки геймерам, а й справжнім трактористам. Адже вдосконалення майстерності ніколи не буде зайвим, а в період сезонного відпочинку симулятор не дасть втратити вправність та досвід.

Звичайно, онлайн-гра та безпосереднє управління трактором має безліч відмінностей, але спробувати та порівняти особливості керування та маневровності машин у віртуальній та справжній реальності варто хоча б заради експерименту.

«В грі Farm Tractor Driver 3D Parking ви сядете за кермо самого працьовитого транспорту на фермі — трактора. Його керівництво цікаве та захопливе, а також дає новий досвід у водінні. Тракторам доводиться працювати з ранку до настання темряви. Тракторист повинен віртуозно керувати машиною, щоб на невеликому тісному просторі, обмеженому різними сільськогосподарськими об'єктами, спритно маневрувати. Покажіть на що ви здатні, а для цього вам необхідно за певний час встановити трактор на задане місце паркування», — говориться в презентації гри.

Спробувати свої вміння або навчитись керувати віртуальним трактором можна за посиланням game-game.com.ua.Радимо почитати