Новини

Rosava спростувала чутки про закриття заводу

5 Травня 2018 159

Rosava
Завод Rosava
infoshina.com.ua

Завод Rosava не закривається, а навпаки, розширює виробничі потужності та запустив лінію виробництва 18 дюймових шин і у 2018 році збільшив експорт в країни ЄС на 29%. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Рішення загальних зборів акціонерів, яке відбулося 30 квітня 2018 року, по суті являє собою реструктуризацію підприємства в рамках чинного законодавства України та відповідає вимогам ринку про поділ різних сегментів: виробництва шин, їх реалізації, маркетингової стратегії та інше. Реструктуризація передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції в підприємства, створення після реструктуризації додаткових робочих місць в кількості не менше 75-125 осіб щорічно», — ідеться в повідомленні.

У січні 2018 року загальні експортні продажі шин зросли на 21% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Попит на українські шини був результативніше в Європі, де продажі збільшилися на 29%. Лідери продажів — Словаччина, Німеччина, Польща. Відзначено активність продажів на Близькому Сході — в січні виросли експортні поставки в Йорданію. У кілька разів збільшилися обсяги продажів в країни Африки, особливо в Алжир і Туніс. З початку нового року зросли продажі в Америку, найбільш активними були ринки Панами і США.

Що стосується внутрішнього ринку, то продажі теж виросли, поки на 8%, але цей показник для січня є досить непоганим. Український споживач все частіше став купувати шини вітчизняного виробництва: якість продукції змінилося в кращу сторону, асортимент шин виявився різноманітніше, з'явилися нові шини з 17 і 18 дюймами, а ціна стала доступнішою в порівнянні з імпортними аналогами.

Нещодавно на підприємстві була проведена масштабна модернізація виробництва після якої розпочався випуск 18-дюймових шин. 

На даний момент на підприємстві почався монтаж четвертої лінії форматорів-вулканізаторів для легкових і легковантажних шин.Радимо почитати