Новини

Claas Академія розвиває віртуальне навчання

4 Травня 2018 59

Віртуальне навчання від Claas
Віртуальне навчання від Claas
agri-news.ru

Новий дистанційний курс для підвищення професійної підготовки співробітників відділу продажів і інженерно-технічного персоналу запущений Claas Академією. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Тепер співробітники, які не мають можливість або збираються відвідати очне навчання, можуть скористатися онлайн-курсом і пройти інтерактивний тренінг.

Цілодобово навчаються доступні аудіо-лекції, що супроводжуються 3D анімацією. На завершення курсу отримані знання підтверджуються тестуванням. Така форма навчання може розглядатися як базова перед проходженням очної програми.

Ключовим напрямком підготовки продавців і інженерів безпосередньо в Академії залишається експлуатація та обслуговування зернозбиральних і кормозбиральних комбайнів, тракторів. Введений роком раніше спеціалізований курс «Двигуни», в рамках якого навчаються готують до обслуговування двигунів Mercedes, Deutz, DPS, FPT і доданий з цього року Perkins, користуються популярністю у інженерно-технічного персоналу.

Для даної категорії слухачів в минулому році також став доступний курс «Основи агрономії», який раніше орієнтувався виключно на співробітників відділів продажів. Він включає в себе такі розділи, як «Основи рослинництва», «Огляд технологій вирощування основних сільськогосподарських культур», «Основи землеробства», «Огляд основних технологічних операцій при вирощуванні сільськогосподарських культур», «Введення в основи ґрунтознавства та агрохімії».

Варто відзначити, що за підсумками 2017 року обсяг прочитаних навчальних курсів в Claas Академії збільшився майже на чверть до 5100 людино-днів, в порівнянні з 4200 людино-днів роком раніше. Розширення освітньої роботи відбулося за рахунок зростання кількості слухачів до 1314 чоловік і появи нових програм. У поточному році Claas Академія також планує істотно розширити навчання, особливо, за курсом «Продаж запасних частин», який крім знань в сфері продажів вимагає хорошої технічної підготовки.

У 2018 році продовжить свою роботу «Мобільна академія». За словами аграріїв, які пройшли навчання безпосередньо «в польових умовах», його головною перевагою є застосування здобутих теоретичних знань відразу на практиці в ході проведення сільгоспробіт.Радимо почитати