Новини

Versatile провів демо-показ техніки в Миколаївській області

4 Травня 2018 146

Біля трактора Versatile 340
Біля трактора Versatile 340
Versatile

Компанія Versatile спільно з дилером «Групою компаній ТРІА» в кінці квітня провели демо-показ техніки Versatile. Захід пройшов в Миколаївській області Первомайського району на базі підприємства ДП ДГ «Зелені кошари». Трактор Versatile 340 було презентовано з широкозахватною 8-метровою дисковою бороною на оранці. Про це повідомляє прес-служба компанії Versatile.

Трактор Versatile 340 повнопривідний, потужністю 340 к.с. класичної компоновки, в базовій комплектації спарені задні колеса 710/70 R42, автоматична КПП Full Powershift 16x9, триточкова навіска, оснащений комфортабельною кабіною.

На заході фермери ознайомилися з трактором ближче, спробувати себе в ролі оператора та отримати консультації та отримали консультації щодо умов придбання техніки у фінансового партнера Сredit Agricole Bank.

«Захід відвідували з метою прицінитись до канадського трактора Versatile 340 і залишились задоволені. Хочеться похвалити кабіну оператора! Дуже зручна, панорамне засклення дозволяє бачити все з місця, як на долоні, сидіння оператора так це взагалі окрема тема... одне крісло регулюється в 18 положеннях, є додаткове крісло для помічника. Відразу видно, що хороша машина», — говорить Володимир Анатолійович, керівник ФГ «Берліан».

Головний інженер СТОВ «Агрофірма Нива» Михайло Федорович розповів, що у їхньму господарстві вже п'ять років відпрацювала модель трактора Versatile 2375.

«У нас в обробітку  4 тис. га і нам потрібні універсальні машини, що володіють хорошою тяговою силою і з роками переконалися, що трактори Versatile саме такі. Технології не стоять на місці і в порівнянні з 2375 це істотно інший трактор з незмінною високою якістю комплектуючих», — надав оцінку трактору головний інженер СТОВ «Агрофірма Нива».

Додатково інформацію по роботі техніки і умовам придбання можна дізнатися в представництві компанії Версатайл Україна за тел.: +38 098 675 47 11, +38 044 596 55 29 або у офіційних дилерів зазначених на офіційному сайті компанії.Радимо почитати