Новини

В Україні запуститься виробництво мінітракторів CleBer Oggun для фермерських господарств

4 Травня 2018 521

Малогабаритний трактор CleBer Oggun
Малогабаритний трактор CleBer Oggun
A3TEХ Україна

Американська компанія CleBer підписала контракт з українським виробником сільськогосподарської техніки «A3TEХ Україна», що знаходиться у м. Шепетівка, Хмельницької області на виробництво мінітракторів Oggun. Про це повідомляється на офіційному сайті «A3TEХ Україна».

Угода про ліцензійне виробництво дозволяє компанії «A3TEХ Україна» виготовляти трактори Oggun із залученням якомога більшого обсягу місцевих комплектуючих, з подальшою метою забезпечення 100% виготовлення техніки на місці.

«Дизайн трактора розроблений таким чином, щоб дати відкритий доступ до основних його систем (Open System Manufacturing (Технологія Дизайну Відкритих Систем)). А забезпечення виробником наявності запасних частин та комплектуючих на місцевому ринку, дасть можливість фермерам отримати деталі та вузли за розумною ціною. Це значно зменшить час, необхідний для повернення техніки в поле», — ідеться в повідомленні.

Ключовою метою Дизайну Відкритих Систем трактора Oggun є те, що фермери матимуть змогу швидко отримати деталі та комплектуючі й ліквідувати несправність прямо на полі, не залучаючи при цьому складних інструментів та спеціалістів для обслуговування.

За словами виробника, Дизайн Відкритих Систем дає особливу технологію, що забезпечить дрібних фермерів України доступними тракторами, які підвищать продуктивність їхніх господарств. Крім того, це збільшить місцеве виробництво сільськогосподарської техніки, виготовлення деталей та комплектуючих, створить додаткові робочі місця.

«Поява доступного малогабаритного трактора, виробленого в Україні, матиме значний вплив на виготовлення аграрної продукції в цілому. Адже в Україні налічується 45035 тільки фермерських господарств і це має тенденцію на збільшення. Механізація малих господарств забезпечить новий рівень доступності місцевої сільськогосподарської продукції та зниження ціни на неї», — говорять в компанії «A3TEХ Україна».

Виробник додає, що виробництво на території України малогабаритного трактора з дизайном Open System Manufacturing дозволить залучати для його купівлі державні програми Уряду, спрямовані на підтримку АПК.

Україна стає першою країною, що вироблятиме трактори Oggun за концепцією Компанії CleBer Виробництва Відкритих Систем. Ряд африканських та південноамериканських країн вже тестують трактори Oggun.Радимо почитати