Новини

Volvo Trucks приводить в Європу нову платформу з продажу вживаних вантажівок

3 Травня 2018 63

Майданчик Arrow Truck Sales в Даласі, США
Майданчик Arrow Truck Sales в Даласі, США
ft88.info

Компанія Volvo Trucks планує розширити свій вплив на європейському ринку вживаних вантажівок, для чого «приводить» до Європи добре відому в США концепцію Arrow Truck Sales. Підприємство, що базуватиметься у Берліні, розпочне продажі вживаних вантажівок усіх брендів з осені 2018 року. Про це повідомляє autocentre.ua.

Arrow Truck Sales Inc., дочірня організація Volvo Group Holding у Північній Америці, що зараз є провідним північноамериканським постачальником вантажівок середньої та великої вантажопідйомності, що раніше знаходились в експлуатації. Arrow завоювала репутацію солідного гравця на ринку вантажних автомобілів Північної Америки, постачаючи своїм клієнтам високоякісні вживані вантажівки.

Нова компанія Arrow Truck Sales GmbH, буде працювати окремо та незалежно від Arrow у Північній Америці та від поточних операцій із вживаними автомобілями, що здійснюються компаніями та центрами вантажівок Volvo Trucks у Європі. Вона розпочне роботу як невелика за масштабом організація із розташуванням неподалік Берліну.

«Вживані автомобілі – важлива частина поточної моделі бізнесу і в майбутньому, найімовірніше, будуть відігравати ще важливішу роль завдяки зростанню попиту на гнучкі рішення у сфері власності з боку наших ділових партнерів», – зазначає президент Volvo Trucks Europe Рогер Альм.

Керуючим директором Arrow Truck Sales GmbH було призначено Андреаса Густафссона, який працює на Volvo із 2004 року. Мікко Невала, який зараз займає посаду директора із вживаних вантажівок Volvo Trucks Finland, став директором нової організації із закупівель та продажів.

«Сьогодні ринок вживаних вантажівок набув яскраво вираженого цифрового характеру. І все ж, саме онлайн-маркетинг та електронна торгівля є тими сферами, де ми бачимо можливості подальшого розвитку. Головне при цьому зробити процес пошуку та придбання високоякісної вживаної вантажівки максимально легким та зручним для клієнта», – підкреслює керуючий директор Arrow Truck Sales GmbH Андреас Густафссон.Радимо почитати