Новини

McHale представить нову техніку для кормозаготівлі

3 Травня 2018 56

Косарка McHale B9000
Косарка McHale B9000
agriland.ie

Компанія McHale представить повну лінійку оновленої техніки для кормозаготівлі на виставці FTMTA Grass & Muck, що відбудеться 17 травня в Ірландії. Про це повідомляє agriland.ie.

«Родзинкою» стенду компанії стнауть валкоутворювачі R62-72 та R68-78. Вони охоплюють популярну робочу ширину захвату від 6,2 м до 7,2 м, яка підходить для прес-підбирачів, причепів-кормороздавачів і невеликих комбайнів.

Окрім цього на виставці буде представлена оновлена косарка B9000 з функцєю «гідравлічного регулювання ширини», яка дозволить змінювати робоче положення машини на горбистій місцевості.

Також на стенді компанії представлять модернізовані прес-підбирачі McHale F5, V6 та Fusion, обладнані новою системою підбирання сінажу. Також новинки отримали збільшений шнек для подачі матеріалу, збільшений ротор, гнучку підлогу та можливість безконтактного збирання. А McHale Fusion 3 окрім всього іншого, отримав можливість зважування тюків, перевірки щільності та вимірювання вологи. 

Нові пакувальники тюків McHale Orbital оснащені освітленням для роботи в темний час доби, а також зовнішньою системою керування. Також була збільшена швидкість роботи машини. Також на виставці представлять покращений пакувальник McHale 998 та тюкувальник з фіксованою камерою McHale F5500 з функцією одночасної упаковки тюків.Радимо почитати