Новини

Zetor святкує 20-річчя моделі Forterra

2 Травня 2018 164

Трактор Zetor Forterra 150 HD на виставці «АгроВесна 2018» у Києві
Трактор Zetor Forterra 150 HD на виставці «АгроВесна 2018» у Києві
Traktorist.ua

Трактор Zetor Forterra, виробництво якого розпочато в 1998 році, святкує 20-річчя. Про це повідомляє agriland.ie.

З початку виробництва лінійки тракторів, було випуено близько 21,5 тис. одиниць серії Zetor Forterra, які було продано в 55 країн світу.

Трактор став продовженням моделі Unified Series III, концепт якої було розроблено ще в 1974 році.

З часом модель набувала змін — металевий капот був замінений пластиковим у 2000 р., оригінальний двигун, що відповідав стандартам IIIA замінено на Stage IIIB, а потім — на сучасний двигун IV ступеня.

«Створення Forterra ознаменувало збільшення попиту на світових ринках. Ювілей є гарним доказом того, що рішення було правильним: Forterra була з нами протягом 20 років ", — гооврить керуючий директор Zetor Tractors AS Маріан Ліповський.

За словами представника компанії, як подарунок на день народження, Zetor Forterra отримав ряд інновацій. Моделі CL та HSX були запущені на початку цього року, а нова модифікація HD буде запущений на початку осені.

«Нові трактори Forterra мають більш ефективні гальмівні системи. Проте найважливішим нововведенням є передача ECO 40, яка підтримує двигун (моделі HSX і HD) при оптимальних оборотах (1750 об./хв) на більш високій швидкості (до 40 км/год)», — гооврить Маріан Ліповський.

Також, восени Zetor готується святкувати 50 років з дня запуску виробництва лінійки Crystal.Радимо почитати