Новини

Case IH тестуватиме безпілотні трактори на виробництві моркви в США

2 Травня 2018 77

Безпілотний Case IH Magnum
Безпілотний Case IH Magnum
c400.ru

Компанія Case IH оголосила про партнерство з Bolthouse Farms, великим виробником моркви і оптовим продавцем продуктів харчування в Канаді і США. Фермери, що співпрацюють з виробником овочів зможуть випробувати безпілотні трактори компанії в чотирьох штатах США та Канади. Про це повідомляє agroxxi.ru.

Пілотна програма допоможе оцінити переваги автономного управління технікою при різних технологіях обробітку грунту, на різних типах ґрунтів і при різних метеорологічних умовах.

«Однією з основних цілей проекту є оперативне отримання агрономічних відгуків про використання автономних технологій в реальних умовах фермерських господарств для того, щоб Case IH могла продовжити розробку і доопрацювання наших систем технологічного контролю і оптимізації машин», — повідомив глобальний менеджер по продуктах Case IH Роберт Земенчік.

Представник компанії гооврить, що автономний трактор, який Case IH продемонстрував ув 2016 р., став приводом для початку обговорення з фермерами та галуззю про те, як автоматизація в сільському господарстві допомагає просувати точне землеробство.

«Наша компанія створила власну категорію рейтингів, яка визначає рівень автономії: від нуля (практично без автономних операцій) до п'яти балів, які означають транспортний засіб, який не вимагає втручання людини», — розповів Земенчік.Радимо почитати