Новини

Sky презентував нову версію сівалки MaxiDrill

26 Квітня 2018 125

10_Series_MaxiDrill_Sky
Сівалка 10 Series MaxiDrill від Sky
profi.com

Компанія Sky представила нову версію сівалки 10 Series MaxiDrill, яка дозволяє здійснювати одночасний висів трьох різних продуктів з окремих бункерів. При роботі з трьома продуктами (наприклад, насіння, добрива та гранули) третій продукт може бути введений в будь-яку схему внесення та вноситися на ту ж глибину, що й перший чи другий продукт.

Про це повідомляє profi.com.

В компанії Opico пояснюють, що завдяки такій технології внесення добрив може бути направленим, що зменшує кількість матеріалу, що вноситься, та мінімізує витрати. Це ефективно, зокрема, в північних регіонах або там, де рослини мають менше часу для зростання і повинні максимально ефективно почати розвиток. Кожен з трьох бункерів має власний електронний дозувальний пристрій та керується з кабіни трактора за допомогою єдиного блоку управління.

10 Series також має оновлений сошник, гладкі та закруглені компоненти дозволяють здійснювати висів при великій кількості пожнивних залишок. Тиск на кожен сошник регулюється від 0 кг до 120 кг, а глибина регулюється через паралелограмну раму. Оновлені диски для обробітку мають нові герметичні ступиці колеса, які не потребують обслуговування, а кожен диск оснащений гумовими амортизаторами для захисту від каміння та ударів.

Сівалка 10 Series MaxiDrill доступна в розмірі 3 м (фіксована), 4 м та 6 м з гідравлічним складанням з/без добрива, та з/без третього мікро-бункера. Машина буде представлена у Великобританії на виставці Cereals. Її вартість становить від £79,632.Радимо почитати