Новини

ХАРП резюмував участь у виставці Techagro-2018

26 Квітня 2018 92

HARP_Discover
Презентація ХАРП
Прес-служба ХАРП

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) підбив підсумки участі в європейській сільськогосподарській виставці «Techagro-2018»,  на якій підприємство відкрило великий презентаційний європейський тур «Discover HARP».

«Наш стенд привернув увагу відвідувачів з різних країн, зокрема Болгарії, Хорватії, Греції, Данії, Угорщини та інших. Серед зацікавлених були як виробники сільгосптехніки, так і дистриб'ютори обладнання та комплектуючих. За підсумками проведених переговорів на даний момент готуються близько 25 комерційних пропозицій за запитами клієнтів», — зазначила керівник відділу продажів Олена Славіна.

ХАРП представив на стенді корпусні підшипники і лінійки вузлів на базі даних підшипників, підшипники HARP Agro з системою багатокромочних ущільнень підвищеної герметичності X-Shield, маточинні підшипникові вузли HARP Agro Unit.

В рамках європейського туру «Discover HARP» на виставці відбулася презентація підприємства, на якій представників аграрної галузі ознайомили з виробничими потужностями заводу, інноваційними розробками і продукцією.

«ХАРП створений під потреби аграрного машинобудівного комплексу. За 70 років підприємство накопичило величезний досвід саме в розробці і виробництві підшипників для сільгоспмашинобудування. Ми знаємо, що потрібно аграріям і прагнемо відповідати сучасним викликам ринку.  Підшипникова продукція ХАРП агронапрямку не вимагає обслуговування, а також витримує перенавантаження в важких умовах експлуатації», — зазначає директор з маркетингу ХАРП Наталія Акименко.Радимо почитати