Новини

На навчання трактористів виділили 20 млн грн

26 Квітня 2018 120

APK_Study
Майбутні фахівці АПК на фоні новопридбаної техніки
golos.com.ua

На Кіровоградщині на базі Бобринецького професійно-технічного училища №32 створено сільськогосподарський навчально-практичний центр. Це вже другий заклад такого типу, перший діє в Харківській обл.

Про це повідомляє golos.com.ua.

Заклад був створений у рамках урядового пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за сільгосп-професіями. Використовуючи новітні методики планується підготувати понад 300 фахівців АПК.

На таку ініціативу держава виділила майже 20 млн грн, ще 5 млн — на обладнання гуртожитку. На кошти для закладу було придбано 29 одиниць сільськогосподарської техніки та устаткування вітчизняного і іноземного виробництва. Таким чином, матеріально-технічну базу закладу поповнили новими тракторами, комбайном, жатками, косарками, культиваторами, плугами, бороною дисковою, посівним комплексом, сівалкою, подрібнювачем, причепом-самоскидом, навантажувачем тракторним, обприскувачем, розкидачем добрив, стрілою гідравлічною, котком, відвалом снігоприбиральним, навігаційною технікою, а також автобусом та автомобілем.Радимо почитати