Новини

Галещина Машзавод презентує 21-метрову борону на Agroexpo-2018

26 Квітня 2018 99

BSHN_21_Solomiya
Зубова борона БШН-21 «Соломія»
ukragroexpo.com

«Галещина Машзавод» «Акро-Україна» представить на Міжнародній агропромисловій виставці Agroexpo-2018 модернізовану зубову борону БШН-21 «Соломія». Виставка триватиме з 26 по 29 вересня у Кропивницькому.

Про це повідомляє ukragroexpo.com.

У компанії повідомляють про успішне завершення випробування нових опорно-транспортних колес борони, що дозволило значно поліпшити експлуатаційні показники.

«Транспортна ширина борони з шириною захвату 21 м зменшилася і не перевищує ширини трактора, який її експлуатує. Поліпшилася рівномірність розподілу навантажень між колесами і вузлами борони в транспортному режимі. Радіус розвороту зменшився до 6-7 м, а низько розташовані робочі колеса, які раніше не дозволяли транспортувати борону по нерівних дорогах з великими вибоїнами взагалі зникли», — коментують у компанії.

За словами виробника, зубова борона БШН-21 — універсальне просте і надійне знаряддя для обробітку ґрунту з робочою глибиною обробітку 3-6 см та шириною захвату 21 м.

Борона має ножевидний зуб, який закріплений на шарнірній рамі та має ромбічний переріз. В порівнянні із квадратними зубами, які використовуються уже понад 50 років, це дозволяє значно зменшити тяговий опір всієї борони. Така конструкція забезпечує збільшену ширину захвата і загальну продуктивність борони при одночасному зменшенні затрат на паливо.Радимо почитати