Новини

Muthing презентував мульчувач MU-Collect Vario

25 Квітня 2018 187

MU_Collect_Vario_Muthing
Мульчувач MU-Collect Vario від Muthing
landtechnikmagazin.de

Нова модель мульчувача MU-Collect Vario від Müthing стане доступною для споживача з травня 2018 року. Виробники повідомляють, що нова модель представляє інноваційну технологію різання та мульчування для ідеальної обробки ландшафту.

Про це повідомляє turfmatters.co.uk.

«Новий MU-Collect Vario надає подвійний ефект — оптимальний результат мульчування та охайні ландшафти. Обладнання доступне у робочих ширинах 1,4 і 1,6 м для тракторів потужністю від 20 до 40 к.с. та гідравлічним приводом від 30 до 70 л/хв», — повідомляють в компанії Müthing.

Конструкція MU-Collect Vario дозволяє користувачеві швидко обирати режим між збиранням та мульчуванням. Зібраний матеріал може бути викинутий, або накопичений в корпусі обладнання. Стандартна комплектація моделі містить повнорозмірну вкладку для захисту від зносу, твердосплавні карбідні муфти M-shackle, зносостійкі ножі Hardox, а також скарифікаторні лопаті, які підрізають та «провітрюють» верхній шар ґрунту у зоні кореневого розташування для поліпшення його структури. Опціонально доступний лічильник робочого часу.Радимо почитати