Новини

У технопарку Мрії з’явився безпілотник за 500 тис грн

20 Квітня 2018 138

ITEC_Skif_NDVI
Безпілотник ITEC Skif NDVI
smartdrones.com

Агрохолдинг «Мрія» придбав безпілотний літальний апарат ITEC Skif NDVI українського виробництва. Вартість покупки — півмільйона грн.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Також відомо, що за один виліт безпілотник зможе покривати від 700 до 1000 га, надаючи якісну інформацію про стан посівів. БПЛА в першу чергу придбаний для моніторингу полів з цукровим буряком і картоплею, оскільки дані культури найбільш витратні, зі складною технологією вирощування та вимагають максимально ретельного догляду.

Заряду вистачає на 40-50 хвилин польоту, максимальна швидкість безпілотника 115 км/год, вага 3,7 кг та розмах крил 1,5 м, максимальна висота польоту 500 мм, а максимальна дальність — 140 км.

БПЛА оснащений двома камерами Sony QX100, одна з яких спектральна та надає інформацію про вегетацію рослин. Окрім цього, дрон дає більш якісне зображення, 8х8 см, що дозволяє агрономам більш детально розглянути рослини, визначити їх стан, схожість, провести оцінку засміченості і хвороб на поле, оцінити біологічну урожайність і як наслідок - здійснювати якісну аналітику і оперативно вносити необхідні зміни в технологічну карту.

Разом з БПЛА «Мрія» отримала і можливість використання для аналізу знімків спеціалізованого програмного забезпечення, яке в своїх алгоритмах вже містить агрономічну експертизу та дозволяє провести первинний аналіз поля без залучення агронома.

Порівняльний аналіз даних ПО і рекомендацій агрономів стане одним із критеріїв визначення рівня досконалості програмних рішень для їх подальшого використання в процесі прийняття рішень.

Дрони компанія планує використовувати, в основному, для створення внутрішніх навчальних матеріалів і точкового моніторингу.Радимо почитати