Новини

Аурум Груп на 65% оновив парк сільгосптехніки

19 Квітня 2018 124

Bednar_Swifter_SO_8000_F
Дисковий лущильник Bednar Swifter SO 8000 F
Прес-служба компанії Аурум Груп

«Аурум Груп», відповідно до стратегії розвитку компанії, планує активізувати аграрний бізнес групи в поточному маркетинговому році.

Про це повідомляє прес-служба компанії, посилаючись на слова заступника генерального директора «Аурум Груп» з питань розвитку агронапрямку Миколи Шишмана.

Розвиваючи рослинництво, компанія у співпраці з Харківським НАУ ім. В. Докучаєва планує апробувати ряд технологій українських вчених.

«Використовуючи нові методики і технології університету, при розробці яких враховувалися кліматичні особливості регіону, а також засоби захисту рослин та насіння виробництва Syngenta, «Аурум Груп» в поточному році проведе ряд заходів щодо поліпшення сівозміни та збереження родючості ґрунтів. Для цього ми закупили елітні сорти насіння озимої пшениці та ярих культур, зокрема, ячменю і льону», — повідомляє Микола Шишман.

Крім того, в зв'язку з впровадженням компанією сучасних технологій, «Аурум Груп» на 65% модернізував машинно-тракторний парк.

«Аурум Груп» — українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є: машинобудування, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість і аграрний сектор.

Діяльність «Аурум Груп»  в агробізнесі представлена господарством, розташованим в Запорізькій обл. Головні напрямки діяльності: рослинництво, розвиток «зеленого туризму». Загальна площа земель, задіяних у рослинництві, сягає 4 тис. га. В основному землі відведені під зернові культури, олійні та деякі нішеві. Головними зерновими культурами виступає пшениця, ячмінь. Олійні культури представлені соняшником, а з нішових обрані льон, гірчиця та просо.Радимо почитати