Новини

На аукціоні продадуть класичні трактори Ford та Fordson

19 Квітня 2018 90

Ford_Fordson
Колекція тракторів Ford та Fordson
farminguk.com

Найбільш вражаючу колекцію класичних тракторів Ford та Fordson у Великобританії планують продати на аукціоні за більше, ніж £500 тис.

Про це повідомляє farminguk.com

Аукціонний дім Cheffins, що знаходиться в регіоні Східна Англія, планує продати одну з найважливіших колекцій класичних тракторів Ford та Fordson відомого ентузіаста Пола Кейбла.

Колекція налічує 38 класичних тракторів і безліч інструментів та запчастин, за які планують виручити £500 тис.

Ця колекція створювалася протягом 14 років, багато з цих тракторів є одними з найрідкісніших моделей свого типу, зокрема, незвичні варіанти Fordson County — Super-4, Super-6 та Four Drive 1957 року.

Свого часу Пол Кейбл був одним з найбільших сільськогосподарських підрядників у Гартфордширі. Він завершив кар’єру в 2003 році та присвятив час колекціонуванню класичних тракторів, але й досі обробляє землі площею більше 60 га у Гартфордширі.

«Після 50-річної кар’єри у сільському господарстві він вирішив піти на пенсію та продати свою колекцію на одному з найбільших місцевих торгових майданчиків для техніки такого типу», — коментує Директор аукціонного дому Cheffins Олівер Ґодфрі.

Всі трактори з аукціону були виготовлені в період з 60-тих по 80-ті рр. та були відремонтовані й збережені.Радимо почитати