Новини

Депутати пропонують включити дрони до програми компенсації вартості техніки

19 Квітня 2018 86

Drones
Дрон у сільському господарстві
it-int.one

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону №8275 від 17.04. 2018 р. про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» щодо переліку техніки і обладнання для агропромислового комплексу.

Про це повідомляється на Офіційному порталі Верховної ради України.

Відповідно до проекту, група народних депутатів пропонує до переліку сільськогосподарської техніки та обладнання додати безпілотні літальні апарати (БПЛА). Комітет ВР з питань аграрної політики має розглянути законопроект у травні, а далі він буде виставлений на розгляд парламенту.

«Законопроект створює передумову для запровадження державної підтримки широкому застосуванню інформаційних технологій в сільськогосподарському виробництві. Таким чином, вітчизняні аграрії зможуть активно переходити на використання інноваційної техніки, яка матиме невисоку вартість», — повідомив нардеп та голова Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Доступ до широкого використання БПЛА надасть фермерам більше технологічних можливостей, економію витрат, і, як наслідок, зниження собівартості продукції та збільшення прибутку. Крім того, прийняття даного законопроекту буде додатковою мотивацією для виробників дронів.Радимо почитати