Новини

Claas представив зменшені моделі граблів та ворушилок для сіна

18 Квітня 2018 99

Claas_Liner
Граблі Claas Liner
fwi.co.uk

Компанія Claas додала зменшені моделі до лінійок ворушилок Volto та граблів Liner, зробивши їх підходящими для ферм, на яких використовується власна техніка для заготівлі силосу та сіна.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Нові чотирироторні ворушилки Volto 55 мають робочу ширину 5,2 м та формують 2 валки за 3-метровою косаркою. Їхня система Max Spread використовує зубці під кутом 29 градусів для формування довшого валка, підбирання більшої кількості матеріалу та його проходження прямо між роторами для уникнення пошкоджень. В результаті це сприяє ширшому та більш рівномірному розкиданню та швидшому висиханню.

Система приводу складається з пальцевої муфти на точках повороту, яка забезпечує гідравлічне складання лап для транспортування до 180 градусів.

Кожен з роторів діаметром 1,5 м має шість 10,5-міліметрових зубців, а кут розкидання можна регулювати в діапазоні 12-16° без інструментів.

Початкова ціна агрегату складає £7,610, додатково доступні такі опції, як направляюче колесо та вугловий захист від перекидання.

Крім того, нові однороторні граблі Liner 320 завершують лінійку компактних граблів та мають робочу ширину 3,2 м.

Як і на більших моделях Liner, привід ротора повністю герметичний і постійно змащується. Ротор оснащений 8 граблинами, кожна має три пружинні стійки діаметром 9 мм, які закріплені штифтом.

Робоча висота регулюється за допомогою важелю, що блокується. Стандартно граблі мають одну вісь з шинами 16/6.5-8, але опціонально доступна здвоєна вісь.Радимо почитати