Новини

Буковинці змагались у тракторних перегонах

17 Квітня 2018 50

Peregony
Учасник перегонів
youtube

У місті Кіцмань що на Буковині відбулись тракторні перегони. Ралі на залізних конях відбулись впереше, але учасників зібралось достатньо — 12 власників мотоблоків та міні–тракторів виявили бажання  взяти участь у перегонах.

Про це повідомляє segodnya.ua.

Кожному з учасників ралі представники місцевої поліції нагадали про правила дорожнього руху, а організатори пояснили, куди і як потрібно їхати.

Умови перегонів доволі прості: старт, завантаження тюків з сіном, переїзд заданою місцевістю, розвантаження та виїзд. За думкою організаторів, цього має бути достатньо для перевірки швидкості та майстерності водіїв техніки.

Один з учасників перегонів зізнався, що його мотоблок — виключно засіб пересування, при чому набагото зручніший за авто.

«У мене він для їзди. Їду на ньому, куди мені потрібно. 40 кілометрів — значить 40, 20 — значить 20. Немає питань», — повідомив учасник змагань Василь Слободян.

Окрім перегонів, організатори заходу планують ввести в місцевих школах уроки користування сільськогосподарським обладнанням — бензопилою або мотокосою.

Всі учасники ралі отримали нагороди та грошові заохочення на пальне для свого транспорту.Радимо почитати